Водойми та декоративні ставки надають будь-якій ділянці оригінальність, свіжість, вишуканість і романтичний вигляд.

Якщо Ви прийняли рішення доповнити ландшафт такою прекрасною деталлю як ставок, не потрібно витрачати час на розробку ідей, проектування та втілення цієї мрії в життя … Просто зверніться в компанію «ДЕКОЛЕНД», компанію, яка має багатий досвід в будівництві ставків і декоративних водойм . Розрізняють декілька основних стилістичних рішень при оформленні ставка або декоративної водойми:

  • класичне – водойма має правильну геометричну форму, розглядається як елемент класичного ландшафту;
  • пейзажне – водойма може бути круглим, овальним або трикутним … головне, щоб він виглядав природно і гармонійно поєднувався з навколишнім ландшафтом.

Наші фахівці допоможуть визначитися з основними напрямками інженерної підготовки і послідовністю проведення різних будівельних етапів.

Особливості будівництва ставків та водойм.

Найбільш оптимальний варіант будівництва декоративних ставків і водойм – на ділянці з природним стилем. В цьому випадку для обробки берегів і ложа водойми можна використовувати тільки природні матеріали.

При грамотному проектуванні будівництва декоративних ставків і водойм фахівці в обов’язковому порядку оформляють функціональні зони: глибоководна зона (для підтримки необхідного температурного режиму), зони відпочинку (поміст або вертикальна стіна), мілководна пляжна зона (зона купання), тіньова зона (для водойм з рибою).

Дуже часто будівництво водойми (ставка) доповнюється декоруючими ландшафтними елементами: фонтанами, гротами або альпійськими гірками.

Вартість рабіт зі створення водойм

Наші роботи зі створення ставків та водойм