Поля для гольфу

Гольф – це дивовижна і захоплююча гра аристократів. Найчастіше ми асоціюємо гру в гольф з безкрайніми зеленими полями з ідеальною травою, за якими важливо походжають люди з ключками, перемежовуючи удари по м’ячу з обговоренням бізнес-проектів і угод. Гра з’явилася в Шотландії і поширилася по всьому світу, і наша країна не виняток. З кожним роком кількість шанувальників гольфу тільки збільшується!

Індустрія гольфу стрімко розвивається, і будівництво гольф полів набирає обертів. Для якісного виконання робіт потрібні спеціальні знання. Необхідний досвід розробки архітектури трас, вертикального планування: облаштування бункерів і насипів, простановка висотних відміток.

При плануванні поля для гольфу обов’язковим вважається створення дренажу вздовж траси, а також важливе значення має правильно підібрана травосмесь. Звісно, ​​певні знання будуть потрібні і для догляду за газоном: регулярна стрижка трави, підрізування чагарників, вирівнювання насипів.

При нестачі території для облаштування повноцінного гольф – поля на 18 лунок, можна створити не велику тренувальну площадку з укороченими дистанціями і меншою площею на 9 лунок або тренувальне поле на ділянці біля будинку.

Компанія «Деколенд» виконає всі необхідні роботи по створенню поля для гольфу. Великий досвід роботи і висококваліцірованние фахівці допоможуть створити на вашій ділянці ідеальне поле для захоплюючої гри!

 

Будівництво тренувальних площадок для гольфу

Тренувальний майданчик для гольфу, як правило, не вимагає чітких меж і розмірів, тому її можна облаштувати на невеликій ділянці біля будинку. Завдяки тому, що поля можуть приймати будь-які форми і вигини, тренувальний майданчик можна помістити на території з будь геометрією ділянки. Територія, необхідна для облаштування такого майданчика, може варіюватися від 50 до 400 м2. Головна умова – відкритий і добре освітлену ділянку з вирізаними лунками для відпрацювання ударів.

Основні етапи створення тренувального майданчика для гольфу: – розробка проекту -на цьому етапі проводиться аналіз території та складається план розташування лунок, розробляється рельєф тренувального поля. Мініатюрні пагорби чудово впишуться в планування саду і зроблять набагато цікавіше відпрацювання ударів. Ділянку можна доповнити альпінаріями, невеликими деревами та чагарниками.

– земляні роботи і створення дренажної системи – це один з основоположних етапів робіт. Грунт повинна зберігати стійкість і міцність, а структура грунту повинна мати здатність відводити надлишкову вологу і досить зберігати її для росту трави. Вода, навіть у зливу, повинна відразу йти з майданчика і не стояти калюжами.

– створення газону і догляд за ним – для тренувального майданчика використовуються багаторічні травосуміші, які стійкі до витоптування і хвороб, а також не вимагають інтенсивного догляду. Стрижка газону проводиться, коли трава досягає 4 сантиметрів висоти. Це необхідно для збереження естетичного зовнішнього вигляду і правильного розвитку рослин. Обладнана система автоматичного поливу спростить догляд за газоном та сприятиме рівномірному розподілу вологи.

Довіряючи будівництво тренувального майданчика для гольфу нашої компанії, ви отримуєте команду професіоналів, яка створить унікальне поле, що відповідає всім вимогам замовника.

 

 

Розрахувати вартість майданчика для гольфу