Системи поливу

Вода є джерелом життя на Землі. Дерева, чагарники, рослини мають потребу в гарному поливі. Полив вважається одним з найважливіших етапів догляду за садом. Тільки при грамотно спроектованій, рівномірному і регулярному зрошенні водою сад буде тішити вас яскравим цвітінням і пишною зеленню з весни до пізньої осені.

Незамінними помічниками в цій важливій справі вважаються системи автоматичного і крапельного поливу.

Автоматична система поливу – зручний та престижний спосіб вирішення проблем поливу саду і газону. Така система дозволяє своєчасно подавати необхідну кількість води і рівномірно розподіляти її по всій території. При такій системі вирішується питання недостатнього або надмірного поливу.

Система крапельного поливу на сьогоднішній день є найоптимальнішим варіантом для поливу плодових і овочевих культур на присадибних і дачних ділянках. За допомогою розгалуженої системи водоводів проводиться полив рослин безпосередньо в прикореневу область. Це дозволяє значно скоротити кількість води, необхідне для поливу, і уникнути попадання вологи безпосередньо на рослину.

Звернувшись в компанію «Деколенд», ви гарантовано отримаєте виконання всіх інженерно-технічних робіт, пов’язаних з установкою і налагодженням системи поливу, на найвищому рівні.

 

Замовити систему поливу Вибір системи поливу

Вартість робіт

  Назва робіт Од. вим. Вартість грн.
 
  1 Проектно-кошторисна документація від 150 грн/100м.кв (безкоштовно разі виконання робіт)
  2 Обладнання для системи поливу згідно цін магазину
  3 Монтажні роботи від 60% від вартості обладнання