Будівництво водойм та ставків

Розробка ландшафтного дизайну – прекрасний спосіб зробити ділянку на прилеглій до будинку території стильним і вишуканим. Однак облаштування клумб та садів часом не зовсім достатньо, в такому випадку створення водойми стане відмінним рішенням, яке додасть будь-якій ділянці оригінальність, вишуканість, підкреслить статус і переваги власника.

Створення водойм вважається складним технологічним проектом, грамотне виконання якого безпосередньо залежить від кваліфікації виконавця. Необхідно враховувати безліч факторів, які будуть сприяти підтримці працездатності водойми. Грамотна укладання геотекстилю та плівки вирішить проблему витоку води, а установка спеціальних фільтрів і насосів допоможе уникнути застою і цвітіння води. Альпійська гірка з водоспадом і обладнані фонтани додадуть присадибній ділянці неповторний шарм і благородство.

Маючи великий досвід роботи, компанія «Деколенд» надає можливість своїм потенційним клієнтам замовити будівництво ставка під ключ. Завдяки сучасним технологіям і наших послуг ви отримаєте прекрасний водойму будь-якого розміру і призначення на вашій ділянці.

Выбираємо модель водойми

Розрізняють два основних стилістичних рішення при оформленні ставка або декоративної водойми:

  • класичне – водойма має правильну геометричну форму, розглядається як елемент класичного ландшафту;
  • пейзажне – водойма може бути круглим, овальним або трикутним … головне, щоб він виглядав природно і гармонійно поєднувався з навколишнім ландшафтом.

Наші фахівці допоможуть визначитися з водоймою та  розрахують основні напрямки інженерної підготовки та послідовність проведення різних заходів.

 

Особливості будування ставків та водойм.

Найбільш оптимальний варіант будівництва декоративних ставків  та водойм – на ділянці з природним стилем. В цьому випадку для обробки берегів і ложа водойми можливо використовувати тільки природні матеріали.

При професійному проектуванні будівництва декоративних ставків і водойм фахівці в обов’язковому порядку вирізняють функціональні зони: глибоководна зона (для підтримки необхідного температурного режиму), зони відпочинку (поміст або вертикальна стіна), мілководна пляжна зона (зона купання), тіньова зона (для водойм з рибою).

Дуже часто будівництво водойми (ставка) доповнюється декоруючими ландшафтними елементами: фонтанами, гротами або альпійськими гірками.

Наші роботи зі створення водойм