Види газонів

Посівний газон

Велику популярність серед власників земельних ділянок мають посівні газони.

Свіжа, зелена трава здатна прикрасити будь-яку ділянку, зробити її комфортної та затишнішною. Одним із способів вирішення питання створення чудового газону – є посівної газон. Приймаючи рішення про створення такого газону, необхідно детально вивчити основні моменти створення та догляду за газоном.

Головним етапом вважається підготовка грунту. Грунт необхідно перекопати, обов’язково внести пісок або торф, очистити від бур’янів і корінців, обробити добривами. Товщина родючого шару для нормального розвитку газону повинна бути не менше 20 сантиметрів. Для ущільнення і зволоження проводиться рясний полив ділянки, і коли земля провітриться, проводять посів насіння з наступною утрамбовкой.

Подальший догляд полягає в щоденному поливі і стрижці газону. Перший раз газон фахівці рекомендують косити, коли паростки досягнуть 10-15 см. До цього ходити по такому газону не можна, можна пошкодити молоді, незміцнілі паростки. Боротьба з бур’янами займає, мабуть, головне місце в догляді за посівним газоном. Несвоєчасне видалення бур’янів може привести до загибелі корінців і появи місць де траву потрібно підсіювати.

Дотримуючись всіх правил догляду, можна отримати гарний доглянутий газон. Однак від посіву до отримання повноцінного сталого трав’яного покриття може пройти 2-3 роки щоденної кропіткої роботи.

Замовити найкращий посівний газон ви можете, звернувшись в компанію «Деколенд». Наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію по створенню газону, допоможуть підібрати суміш трав з урахуванням умов експлуатації, проведуть всі необхідні роботи з підготовки ділянки та влаштування газону.

 

Замовити газон

Рулонний газон

 

Привабливий газон – одна з найважливіших складових ландшафтного дизайну. Яскрава зелена галявина робить ділянку доглянутим і чудово доповнює зовнішній вигляд присадибної ділянки.

Рулонний газон дозволяє створити зелену галявину там, де ще вчора була чиста земля. Це натуральний дерновий покрив трав, вирощений за спеціальною технологією. Такі рулони можна перевезти на будь-яку ділянку та укласти на підготовлений грунт, а через деякий час трава вкорениться і буде рости, як звичайний сіяний газон.

Догляд за рулонним газоном складається з рясного поливу і своєчасного скошування. Оптимальна висота косіння становить 4-5 см. Регулярна підгодівля газону добривами сприяє зміцненню трав’яного покриву, підвищує його щільність і стійкість до посухи, підтримує гарний колір і структуру.

Рулонний газон купити не складає особливих труднощів. Для цього вам необхідно звернутися в нашу компанію, і кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати і укласти рулонний газон згідно типу оброблюваної території і вашим потребам.

 

Замовити газон

Садовий та парковий газон

Паркові і садові газонні покриття використовують при створенні парків і садів. Таке покриття, як парковий газон, чудово зарекомендувало себе на відкритих та тінистих ділянках. На такому тлі прекрасно виглядають великі квіткові композиції, багатоярусні групи дерев і чагарників, штучні ставки та водойми.

Такий газон є оптимальним в тих місцях, де потрібен щільний трав’яний покрив, висока стійкість до витоптування і акуратний зовнішній вигляд. Суміш трав для паркових і садових газонів зазвичай складається з 4-6 видів злакових рослин. При виборі певної суміші необхідно враховувати конкретні умови місцевості, кліматичні особливості, передбачувані навантаження.

Найбільш часто при створенні садових і паркових газонів використовуються такі злаки, як тонконіг лучний, їжака звичайна, райграс пасовищний. Для того щоб надати газону стійкість і однорідність, в травосмесь додають білу конюшину.

Якщо ви вирішили влаштувати на своїй ділянці садово-парковий газон, фахівці компанії «Деколенд» із задоволенням допоможуть вам впоратися з цим завданням. Багаторічний досвід роботи, висока кваліфікація співробітників, використання трав’яних сумішей високої якості – все це дозволяє нам виконувати роботи зі створення газонів на найвищому рівні!

 

Замовити газон

Луговий газон

Квітуча галявина на ділянці – не що інше, як луговий газон. Яскравою альтернативою традиційному газону може служити квітучий луг на ділянці. Такий газон досить простий у виконанні і не потребує частої стрижці. Використовується в основному на великих площах, витримує постійні навантаження і призначений для прогулянок і відпочинку. По складу злакової суміші луговий газон досить близький до природних луках тієї природної зони, де мають намір створити даний вид газону.

Суміш для лугового газону може складатися з 4-6 багаторічних злакових рослин, таких як тимофіївка, гребенник, стоколос безостий, конюшина повзуча, деревій, костриця лучна. Луговий газон обов’язково висівається!

Дуже важливо правильно підготувати грунт: необхідно ретельно видалити всі бур’яни, оскільки вони можуть перешкоджати нормальному росту лугового газону. Зрілий луг необхідно косити через 6 тижнів після посіву. Другий покіс залежить від ваших уподобань. Якщо вам подобається більш дикий луг, і часу на скошування катастрофічно не вистачає, то можна зробити стрижку вже у вересні. На луговому газоні можна висаджувати цибулинні рослини, які порадують вас яскравим і тривалим цвітінням.

 

Замовити газон

Наші роботи з благоустрію газонів